Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigationsmenü

O společnosti

Breadcrumb

O SPOLEČNOSTI

O SPOLEČNOSTI

Společnost Messer je největším soukromým specialistou na průmyslové, medicinální a speciální plyny na světě. „Gases for Life“ (plyny pro život) společnosti Messer se používají v průmyslu, ochraně životního prostředí, lékařství, potravinářství, svařovací a řezací technice, 3D tisku, stavebnictví, výzkumu a vědě. Jako globální hráč nabízí společnost Messer své udržitelné produkty a služby v Evropě, Asii a Americe. Více než 10 000 zaměstnanců úspěšně spolupracuje s důrazem na rozmanitost a vzájemný respekt.

Plyny jsou ve většině průmyslových procesů stejně důležité jako voda a elektřina a hrají významnou roli při jejich dekarbonizaci, například prostřednictvím využití zeleného vodíku. Messer nabízí jedno z největších portfolií produktů na trhu a v nejmodernějších kompetenčních centrech vyvíjí a optimalizuje technologie pro využití plynů.

Jako farmaceutická společnost dodává Messer medicinální a farmaceutické plyny a řešení na klíč a osvědčil se i jako spolehlivý dodavatel životně důležitých produktů,  například v pandemických situacích.

Společnost byla založena v roce 1898 a její ústředí se nachází v Bad Sodenu u Frankfurtu nad Mohanem.

V roce 2022 dosáhla společnost Messer očekávaného konsolidovaného obratu 4,164 miliardy eur*.

Kč * Součet společností Messer Group a Messer Industries, který zahrnuje 100 % akciového holdingu Messer Industries.

Verschachtelte Anwendungen

Messer v České republice

Messer ve světě

Carreer at Messer ....

Kontakt společnosti

Vedení společnosti Messer Technogas s.r.o.

Vedení společnosti Messer Group

Historie společnosti

Vize, mise, hodnoty

Messer promition video

By loading this video you accept Google's privacy policy. Proceed?